Czym się zajmujemy?

Życie szkoły

Telewizja skupia się na relacjonowaniu wydarzeń dziejących się w naszej szkole. Utrwalamy apele, warsztaty, przedstawienia i wiele więcej!

Serie autorskie

Tworzymy własne serie filmów cieszące się dużą popularnością odbiorców. W ubiegłym roku szkolnym naszą najlepszą serią filmów był Szybki Sienkiewicz.

Projekty filmowe

Razem z opiekunem Telewizji tworzymy krótkie filmy fabularne, filmy okazjonalne czy realizacje dla zewnętrznych podmiotów. Tak, Sienkiewicz TV to również miejsce dla aktorów!

Realizacje na żywo

Praca na żywo jest stresująca, ale jednocześnie bardzo satysfakcjonująca. W STV pracujemy nad transmisjami z wydarzeń szkolnych, organizowanych przez nas eventów, esportu czy autorskich projektów.

Organizacja wydarzeń

Praca Telewizji nie polega jedynie na nagrywaniu i relacjonowaniu wydarzeń. Bardzo często pomagamy w organizacji bądź sami organizujemy eventy. Na przykład Debata na przewodniczącego SU 2022 była całkowicie zorganizowana przez STV!

Turnieje esportowe

Telewizja zajmuje się projektem Sienkiewicz Esport. Tworzymy (a przynajmniej chcemy ;) ) turnieje esportowe z pełną reżyserką, komentarzem i relacją na żywo.

Wiadomości i kultura

Każdego dnia na szkolnych telebimach musi pojawić się porcja aktualnych wiadomości i wydarzeń. Praca przy Newsboardzie jest ciekawa i spokojna.

Nagłośnienie i dźwięk

W szkole działa radiowęzeł zajmujący się nagłaśnianiem wydarzeń. Jako "ludzie techniczni" telewizji często pomagamy w przygotowaniu nagłośnienia. Jeśli ta branża Cię ciekawi, nie czekaj i zgłoś się do radiowęzła! (naprawdę potrzebujemy ludzi, to fajna robota)

Nie boimy się wyzwań!

Oto kilka z dużych projektów, które współtworzymy

WOŚP

Jako Sienkiewicz TV już od dwóch lat jako oficjalne media Kołobrzeskiego Sztabu WOŚP tworzymy krótkie materiały na profil Facebook Sztabu. Relacjonujemy całe wydarzenie w Kołobrzegu, od rozpoczęcia do Światełka do Nieba. Pracujemy w kilku miejscach na raz.

GALA

Co roku w RCK odbywa się Gala Sienkiewiczowska - uroczyste święto Szkoły. Jako Sienkiewicz TV bierzemy udział przy organizacji wydarzenia. Tworzenia tak dużego przedsięwzięcia jest stresującą, ale bardzo satysfakcjonującą pracą.

ESPORT

Tworzenie turniejów esportowych jest bardzo wielowątkowe i rozbudowane. Aby wszystko się udało, dużo osób musi się zaangażować i wypełnić swoje zadania. Internet, komunikacja, kamery, transmisja, jedzenie i napoje, nagrody - to dopiero początek listy!

I jak?
Robi wrażenie?

Nie czekaj dłużej, dołącz do załogi Sienkiewicz TV już teraz! Wciśnij przycisk poniżej, wypełnij formularz zgłoszeniowy i bierz udział w najciekawszych wydarzeniach w szkole!

dołącz do nas